AB "Rokiškio komunalininkas"
Įmonės kodas 173000664
PVM mokėtojo kodas LT730006610
Nepriklausomybės a. 12 A, Rokiškis

Tel.845871083; 

El. paštas: administracija@rokom.lt

info@rokiskiokomunalininkas.lt  

At. s-ta LT364010041500020247

AB Luminor BankasŽiemos tarnyba Rokiškio mieste
t
el. +370 458 71181


Apie mus   Naujienos   Kur kreiptis?   DUK   Grafikai

Ar pranešate komunalininkams bei miesto seniūnijai apie netvarką mieste?

Visada

Kartais

Niekada

Manau tai ne mano reikalas

Balsuoti

Įgyvendinamas projektas „SKALBYKLOS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ PLĖTRA IR SOCIALINIŲ GEBĖJIMŲ DIDINIMAS ROKIŠKIO MIESTE“, projekto kodas NR. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0440 Spausdinti

 

 

Projekto vykdytojas AB „Rokiškio komunalininkas" ir projekto partneris „Rokiškio kaimiškosios seniūnijos Bajorų kaimo bendruomenė" įgyvendina projektą „Skalbyklos socialinių paslaugų plėtra ir socialinių gebėjimų didinimas Rokiškio mieste", finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis. Projektas parengtas pagal Rokiškio miesto vietos veiklos grupės miesto strategiją.

Projekte numatomos įgyvendinti veiklos:

Reikalingos įrangos ir priemonių įsigijimo ir montavimo darbai, skalbyklos ir džiovyklos, lyginimo volo įsigijimas paslaugų teikimui.
2. Skalbinių priežiūros paslauga. Skalbinių atvežimas ir išvežimas;
3. Socialinių gebėjimų didinimas  skalbinių skalbimo, džiovinimo ir lyginimo veikloje.
Projekto įgyvendinimo vieta - projekto vykdytojo patalpose Nepriklausomybės a. 12A, Rokiškis.
Projekto tikslinė grupė - socialinę atskirtį patiriantys asmenys, neįgalieji ir senyvo amžiaus asmenys Rokiškio mieste. Projekto veiklose dalyvaus 70 unikalių asmenų,  neturinčių galimybės skalbtis rūbus, patalynę, kitus skalbinius, juos išsidžiovinti ir išsilyginti, kuriems paslaugos bus teikiamos pagal poreikį (nuo vieno iki keleto kartų) ir įgyjantys gebėjimus rūpintis savo skalbiniais. Projekte paslaugas teiks 1 asm. projekto koordinatorius, 1 asm. vairuotojas ir 2 asm. savanoriai. Šiuo būdu bus skatinama savanorystė ir mažinamas vyresnio amžiaus asmenų socialinis neįgalumas dėl ribotos veiklos galimybių. Įgyvendinant projektą įrengtos 3 vnt. skalbimo bei rūbų džiovinimo vietos ir vieta skalbiniams išsilyginti. Esant poreikiui teikiama atvežimo ir parvežimo (transporto) paslauga. Klientui turint judėjimo sunkumų nešvarūs skalbiniai surenkami, atvežami išskalbti, išdžiovinti ir vėl pristatomi klientui.

Kviečiame naudotis sukurtomis socialinėmis paslaugomis Rokiškio miesto gyventojus, kurie yra socialiai remtini ir gauna socialines pašalpas. 

 

Atgal   Į viršų
 
 
© Visos teises saugomos, 2016 AB "Rokiškio komunalininkas".
Sukūrė LITS™