AB "Rokiškio komunalininkas"
Įmonės kodas 173000664
PVM mokėtojo kodas LT730006610
Nepriklausomybės a. 12 A, Rokiškis

Tel.845871083; fak.+37045821382

El. paštas: administracija@rokom.lt

info@rokiskiokomunalininkas.lt  

At. s-ta LT364010041500020247

AB Luminor Bankas



Žiemos tarnyba Rokiškio mieste
t
el. +370 458 71181



Apie mus   Naujienos   Kur kreiptis?   DUK   Grafikai

Ar pranešate komunalininkams bei miesto seniūnijai apie netvarką mieste?

Visada

Kartais

Niekada

Manau tai ne mano reikalas

Balsuoti

Naujienos Spausdinti
2018 metų komunalinių atliekų išvežimo grafikas
2018 01 09

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO GRAFIKAS GYVETOJAMS

             

Nr.

Maršrutas (vietovė)

2018 m.

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Liepa

Rugpjūtis

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

1

Konteinerių aikštelės prie daugiabučių namų: Taikos, Panevėžio, Jaunystės, Vilties, P. Širvio, Algirdo, Aukštaičių, Laisvės, Vilniaus gatvėse

Kiekvieną dieną

2

Kavoliškio ir Juodupės daugiabučiai namai

Kiekvieną mėnesio pirmadienį

3

Obelių daugiabučiai namai

Kiekvieną mėnesio trečiadienį

4

Pandėlio daugiabučiai namai

Kiekvieną mėnesio ketvirtadienį

5

Degenių k.,  Uvainių k., Kazliškis, Pagojų k. Stramilių k.

Pirmą mėnesio ketvirtadienį

4

1

1

5

3

7

5

2

6

4

1

6

6

Sinagogų, Mikėno, Skersinė, Pirties, Siauroji, Laukupės,  Sodų, Aušros, Vyšnių, Gruodžio, Gaisrinės, Čiurlionio, Parko, Nemunėlio, Sėlių, Serapiniškio, Daržų, Respublikos, Žemaitės, Geležinkelio, Jūžintų (už geležinkelio) gatvės, Parokiškės k., Serapiniškio k, Kraštų k.

Pirmą ir trečią antradienį

2;16

6;20

6;20

3;17

1;15

5;19

3;17

7;;21

4;18

2;16

6;20

4;18

7

Pievų, Turgavietės, Dvaro, Biliūno, Rūtų sk., Bijūnų  sk., Tylos, Juodupės, Tulpių, Narcizų, Pušų, Vakaro sk., Ryto, Kudirkos, Vytauto, Nepriklausomybės a., Upės tako, Kęstučio (nuo 1 iki 30) Paupės, P.Jakšto, Dariaus ir Girėno, Birutės, Velniakalnio skg., Ramybės gatvės

Pirmą ir trečią ketvirtadienį

4;18

1;15

1;15

5;19

3;17

7;21

5;19

2;16

6;20

4;18

1;15

6;20

8

Basanavičiaus, Riomerio, Aušros (nuo Ąžuolų iki Respublikos), Putinų, Statybos, Gedimino, S.Nėries, Perkūno, Šatrijos, Tyzenhauzų, Draugystės, Strazdelio, Stoties, Donelaičio, P.Cvirkos, Jūžintų (iki gel.pervažos), Vilniaus, Laisvės, Ąžuolų, Ežero, Alyvų, Kauno gatvės

Antrą ir ketvirtą antradienį

9;23

13;27

13;27

10;24

8;22

12;26

10;24

14;28

11;25

9;23

13;27

11;25

9

Pandėlio, Ryšininkų, Radutės, Rasų, Paparčių, Sakališkio, Maumedžių, Serbentų, Topolių, Liepų, Kaštonų, Aguonų, Gvazdikų, Partizanų, Pavasario, Gėlių, Beržų, Lašo, Šermukšnių, Pergalės, Pagojės, Vienybės, Kalnų, Sporto, Kęstučio (nuo 33 iki 59), Vaižganto gatvės

Antrą ir ketvirtą ketvirtadienį

11;25

8;22

8;22

12;26

10;24

14;28

12;26

9;23

13;27

11;25

8;22

13;27

10

Uljanavos kaimas, kolektyviniai sodai

Ketvirtą mėnesio ketvirtadienį

25

22

22

26

24

28

26

23

27

25

22

27

11

Onuškio, Kukių, Skridulių, Užubalių, Skuomantų, Pašilių, Pakapė, Brizgių, Naujasodės kaimai, Panemunėlio g.st. daugiabučiai namai

Pirmą mėnesio pirmadienį

1

5

5

2

7

4

2

6

3

1

5

3

12

Miliūnų, Miegonių, Papartynės, Lauciūnų, Vyžūna, Sodelių, Iciūnųk.

Antrą mėnesio pirmadienį

8

12

12

9

14

11

9

13

10

8

12

10

13

Aleknų, Raupių, Stoniškio, Didsodės kaimai

Ketvirtą mėnesio pirmadienį

22

26

26

23

28

25

23

27

24

22

26

24

14

Moškėnų, Ilgalaukių, Kalpokų, Daržupio,  Kazliškėlis, Paliepio, Sičiūnų, Smilgių, Puodžialaukė, Gerkonys, Sriubiškis, Daupelių, Paževiškio, Stanikūnų, Kseveravos, Lailūnai, Martinonys, Lebedžiai, Radeikiai, Obeliai (Pandėlio sen.), Buivėnai, Vozgučiai, Maželiai, Latveliai, Rumpiškėnų, Rimgaudiškio, Jonava, Gudeliai, Eidžionių, Lebedžiūnai, Miliūnai, Gineišių, Martiniškėlių, Kilpiškių, Žėkų kaimai

Pirmą mėnesio trečiadienį

3

7

7

4

2

6

4

1

5

3

7

5

15

Kūlių, Štaronių, Ažubalių, Anapolio, Minkūnų, Kalbutiškis, Bajoriškiai, Jurgiškiai, Aušrėnų, Tomakaimis, Žiukeliškis, Dauliūnai, Pilkėnai, Jūžintai, Trako, Mieleikių, Girelės, Neliūbiškio, Kamajėlių, Kuokšių, Gačionių, Zalūbiškio k.

Pirmą mėnesio penktadienį

5

2

2

6

4

1

6

3

7

5

2

7

16

Antanašės, Dideliškio, Aleksandravėlė, Mičiūnų, Naujikų, Rudžionių, Krapiškis, Andrikavos, Andriūnų, Stasiūnų, Kačergiškio, Trumponių, Zarinkiškio, Keležerių, Rakališkio, Ažusenų kaimai, Obelių miestas ir priemiestis

Antrą mėnesio trečiadienį

10

14

14

11

9

13

11

8

12

10

14

12

17

Rokiškėlės, Meldučių, Laibgalių, Kovelių, Mickūnų, Čelkų, Bagdoniškis, Buniuškiai, Pakriaunio, Vakarių, Vytėnų, Kriaunų, Ragelių, Baršėnų, Lašų, Bajorų, Petrešiūnų, Dagilių, Kurkliečių, Čivylių, Mičiūnų, Mielėnų, Rūkelių, Bradesių, Akmenių, Spiečiūnų, Paupės, Audros, Ruopiškio, Sėlynės, Natkuškių, Palūšnių, Aukštakalnių, Kuosių, Pagrundžių, Meškinės kaimai

Antrą mėnesio penktadienį

12

9

9

13

11

8

13

10

14

12

9

14

18

Nevierių, Salų, Jurkupių, Šetekšnų, Lukiškių, Augustinava, Šetekšnių, Ribokų, Klišių, Vėbrių, Panemunių, Gučiūnų kaimai, Panemunėlio g.s Panemunėlio miestelis

Trečią mėnesio pirmadienį

15

19

19

16

21

18

16

20

17

15

19

17

19

Pandėlio mst., Stanikūnų, Buivydiškių, Kurklaičių, Puodžialaukės, Mičiūnų, Apaščios, Raikėnų, Panėmuniškio, Dauniūnų, Pamėniškio, Eidžionių, Pašeriaukščių, Panemunio, Kavoliškio kaimai

Trečią mėnesio trečiadienį

17

21

21

18

16

20

18

15

19

17

21

19

20

Kamajų m., Trakinės, Duokiškio, Nečionių, Juodonių, Kalvių, Verksnionių, Krylių, Vaitkūnų, Greviškių, Vaštakų, Vaičionių, Čižų, Mikniūnų, Laukagalių, Krenesiškio, Žeimių, Petriošiškio, Rūdžų kaimai

Trečią mėnesio penktadienį

19

16

16

20

18

15

20

17

21

19

16

21

21

Juodupės miestelis, Raišių kaimas

Ketvirtą mėnesio trečiadienį

24

28

28

25

23

27

25

22

26

24

28

26

22

Zybolių, Barvainiškio, Vengerynės, Žiobiškio, Čedasų, Janikūnų, Baublių, Konstantinavos, Suvainiškio, Taručių, Naujasodės, Vilkolių, Steponių, Papiškių, Maineivų, Daliečių, Teklinės, Dirvonų, Mitragalio, Degsnių, Vaidlėnų, Bajorų, Juozapavos kaimai

Ketvirtą mėnesio penktadienį

26

23

23

27

25

22

27

24

28

26

23

28

23

Bučiūnų, Gediškių, Tumasonių, Lukštų, Ruzgų, Sniegių, Strepeikių, Skemų, Piepalių, Svobiškio, Šileikių, Klodnikų, Varaščinos, Gindvilių, Vyžeičių, Pakriaunių, Barkiškio, Tilvikų, Ignotiškio, Dambrotiškio,

Audronių kaimai

Pirmą mėnesio trečiadienį

3

7

7

4

2

6

4

1

5

3

7

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
Siųsti
Atgal   Į viršų
 
 
© Visos teises saugomos, 2016 AB "Rokiškio komunalininkas".
Sukūrė LITS™